Wystarczy dobrze się rozejrzeć. W punktach gastronomicznych, szkołach i przedszkolach, certyfikat jest gwarantem zdrowych i smacznych posiłków.

Starać się o niego mogą restauracje, firmy cateringowe czy szkolne i przedszkolne stołówki. Dostaną go jednak tylko ci, którzy spełnią wytyczne programu VitaMenu zatwierdzone przez zespół wybitnych specjalistów.
Możecie być Państwo pewni, że produkt lub danie oznaczony tym znakiem, to wysokiej jakości żywność, której skład i sposób przygotowania sprawdzili nasi eksperci.
Produkty i dania sygnowane naszym certyfikatem to żywność bez dodatku glutaminianu sodu, ekstraktu drożdżowego, hydrolizatów sojowych, sztucznych i identycznych z naturalnymi barwników i aromatów, sztucznych substancji słodzących, chemicznych konserwantów.
Ponadto w naszych rozwiązaniach dążymy do znacznego obniżenia w codziennej diecie zawartości sodu. Wybrane produkty i dania wzbogacone są o naturalny błonnik i wapń. Zasobne są również w witaminy naturalnego pochodzenia oraz mikro i makroelementy.
Wszystkie receptury oparte są na certyfikowanych produktach i zostały przetestowane przez naszych dietetyków, kucharzy i technologów żywienia. Dzięki temu stawiamy znak równości pomiędzy zdrowym i smacznym.