Program VitaMenu to przedsięwzięcie adresowane do szerokiego odbiorcy – do każdej osoby, która świadomie i konsekwentnie chce planować swoją dietę tak, by w sposób rzeczywisty styl żywienia miał wpływ na jakość jej życia.

Zdrowe żywienie od czasu do czasu nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Tylko konsekwentne i codzienne racjonalne odżywianie się przynosi wymierne efekty, dlatego organizatorzy Programu VitaMenu stawiają sobie za cel poszerzenie i ułatwienie dostępu konsumentów do produktów żywnościowych oraz posiłków o walorach prozdrowotnych – prawidłowo zbilansowanych, pozbawionych dodatku sztucznych konserwantów i barwników, aromatów syntetycznych i identycznych z naturalnymi, glutaminianu sodu, Mięsa Odkostnionego Mechanicznie, ekstraktów drożdżowych i hydrolizatów sojowych, syropu glukozowego, syropu glukozowo-fruktozowego i sztucznych substancji słodzących, tłuszczów częściowo utwardzonych (np. margaryny twarde, tłuszcze piekarnicze). Są one oznaczane Certyfikatem Programu VitaMenu.

 

Przedstawiamy podmioty, które zaufały nam i przystąpiły do Programu VitaMenu. Bardzo cieszymy się dużym zainteresowaniem rodziców, dyrektorów placówek, intendentów Zapraszamy do współpracy!